HOTPOINT ARISTON TCL 83B 6P/Z (EU)

HOTPOINT ARISTON TCL 83B 6P/Z (EU)

19.999,00 ден.   Спореди

HOTPOINT ARISTON TCL 83B 6P/Z (EU), Кондензациска сушара, Бела, 8кг, електронско управување, 3 автоматски нивоа на сушење, одложен старт до 9 часа, 31 програма меѓу кои: Woolmarк silver care програма ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 19.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HOTPOINT ARISTON TCL 83B 6P/Z (EU), Кондензациска сушара, Бела, 8кг, електронско управување, 3 автоматски нивоа на сушење, одложен старт до 9 часа, 31 програма меѓу кои: Woolmarк silver care програма за сушење алишта кои се перат само рачно, програма против алергии, бебе програма, плишани играчки програма, памучни и деликатни ткаенини програма, студен воздух програма, Б енергетска класа, 85x60x58,4

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка