HOTPOINT ARISTON TCD 83B 6H/Z

HOTPOINT ARISTON TCD 83B 6H/Z

21.999,00 ден.   Спореди

HOTPOINT ARISTON TCD 83B 6H/Z (EU), Kондензациска сушара, Бела со црна врата, 8кг, Голем Дигитален LED Дисплеј, 3 автоматски нивоа на сушење, Тајмер, 31 програма меѓу кои: Woolmarк silver care програм...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 21.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HOTPOINT ARISTON TCD 83B 6H/Z (EU), Kондензациска сушара, Бела со црна врата, 8кг, Голем Дигитален LED Дисплеј, 3 автоматски нивоа на сушење, Тајмер, 31 програма меѓу кои: Woolmarк silver care програма за сушење алишта кои се перат само рачно, програма против алергии, бебе програма, плишани играчки програма, памучни и деликатни ткаенини програма, студен воздух програма, 6кг програма, Child lock, Би ротационен барабан, Б енергетска класа, Димензии: 85 x 62,3 x 59,5 cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка