HOTPOINT-ARISTON LTF-8B019 C EU

18.999,00 ден.   Спореди

МАШИНА ЗА САДОВИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ КЛАСА НА ПЕРЕЊЕ А КЛАСА НА СУШЕЊЕ А КАПАЦИТЕТ 13 КОМПЛЕТА 8 ПРОГРАМИ (INTENSIVE, NORMAL, FAST, EXPRESS 40 ', SANITIZING) ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА 11Л ТАЈМЕР ЗА ОДЛОЖЕН...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 18.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МАШИНА ЗА САДОВИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ КЛАСА НА ПЕРЕЊЕ А КЛАСА НА СУШЕЊЕ А КАПАЦИТЕТ 13 КОМПЛЕТА 8 ПРОГРАМИ (INTENSIVE, NORMAL, FAST, EXPRESS 40 ', SANITIZING) ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА 11Л ТАЈМЕР ЗА ОДЛОЖЕН СТАРТ ДО 12Ч ИНДИКАТОРИ ЗА СОЛ И СЈАЈ НИВО НА БУЧАВОСТ 49DB (A) ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 82/59.5/57 Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка