HOTPOINT-ARISTON LTF-11S112 EU

24.999,00 ден.   Спореди

МАШИНА ЗА САДОВИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ КЛАСА НА ПЕРЕЊЕ А КЛАСА НА СУШЕЊЕ А КАПАЦИТЕТ 15 КОМПЛЕТИ 11 ПРОГРАМИ (AUTO FAST,INTENSIF AUTO,AUTO NORMAL,DELICATE,ECONOMIC PROGRAM,EXPRESS 30 ) ДОДАТНИ ФУНКЦИИ (...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 24.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МАШИНА ЗА САДОВИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ КЛАСА НА ПЕРЕЊЕ А КЛАСА НА СУШЕЊЕ А КАПАЦИТЕТ 15 КОМПЛЕТИ 11 ПРОГРАМИ (AUTO FAST,INTENSIF AUTO,AUTO NORMAL,DELICATE,ECONOMIC PROGRAM,EXPRESS 30 ) ДОДАТНИ ФУНКЦИИ (WASH ZONE,ADDITIONAL DRYING ,SHORTTIME,DUALSPACE,THIRD BASKET,FOLDING ROWS IN THE LOWER BASKET,HANDLES ON PANS,ZIG-ZAG) СИСТЕМ НА СУШЕЊЕ : DYNAMIC DRYING SYSTEM WATER STOP ИНДИКАТОРИ ЗА СОЛ И СЈАЈ ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 82/59.5/57 Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка