HOTPOINT-ARISTON LTB-4B019 EU

18.999,00 ден.   Спореди

МАШИНА ЗА САДОВИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ КЛАСА НА ПЕРЕЊЕ А КЛАСА НА СУШЕЊЕ А КАПАЦИТЕТ 13 КОМПЛЕТА 4 ПРОГРАМИ (ECО,INTENSIVE, NORMAL, SOAKING) ИНДИКАТОР ЗА СОЛ НИВО НА БУЧАВОСТ 49DB ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 82/59.5...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 18.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МАШИНА ЗА САДОВИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ КЛАСА НА ПЕРЕЊЕ А КЛАСА НА СУШЕЊЕ А КАПАЦИТЕТ 13 КОМПЛЕТА 4 ПРОГРАМИ (ECО,INTENSIVE, NORMAL, SOAKING) ИНДИКАТОР ЗА СОЛ НИВО НА БУЧАВОСТ 49DB ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 82/59.5/57 Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка