HOTPOINT-ARISTON LSTB-4B00 EU

HOTPOINT-ARISTON LSTB-4B00 EU

17.999,00 ден.   Спореди

ВГРАДЛИВА МАШИНА ЗА САДОВИ 10 КОМПЛЕТИ 4 ПРОГРАМИ 2 РАБОТНИ ТЕМПЕРАТУРИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А КЛАСА НА ПЕРЕЊЕ А КЛАСА НА СУШЕЊЕ А ЕЛЕКТРОНСКИ КОМАНДИ ИНДИКАТОР НА СУШЕЊЕ НИВО НА БУЧАВОСОСТ 51DB. ДИМЕНЗИИ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 17.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ВГРАДЛИВА МАШИНА ЗА САДОВИ 10 КОМПЛЕТИ 4 ПРОГРАМИ 2 РАБОТНИ ТЕМПЕРАТУРИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А КЛАСА НА ПЕРЕЊЕ А КЛАСА НА СУШЕЊЕ А ЕЛЕКТРОНСКИ КОМАНДИ ИНДИКАТОР НА СУШЕЊЕ НИВО НА БУЧАВОСОСТ 51DB. ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д - 45/82/57 CM. Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка