HOTPOINT ARISTON LST 114/HA

HOTPOINT ARISTON LST 114/HA

16.999,00 ден.   Спореди

HOTPOINT ARISTON LST 114/HA, Целосно Вградна машина за миење садови, 10 комплети, 45цм, 4 програми, waterstop со видлив аларм, Бучност 53децибели, индикатор за сол, А енергетска класа, 45x82x57цм


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 16.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HOTPOINT ARISTON LST 114/HA, Целосно Вградна машина за миење садови, 10 комплети, 45цм, 4 програми, waterstop со видлив аларм, Бучност 53децибели, индикатор за сол, А енергетска класа, 45x82x57цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка