HOTPOINT ARISTON LSF 723 X EU

HOTPOINT ARISTON LSF 723 X EU

17.999,00 ден.   Спореди

HOTPOINT ARISTON LSF 723 X EU, Машина за миење садови, INOX, 45цм, 10 комплети, 7 програми, одложен старт до 24 часа, overflow, A енергетска класа, индикатори за недостаток на сол и течност, опција за...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 17.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HOTPOINT ARISTON LSF 723 X EU, Машина за миење садови, INOX, 45цм, 10 комплети, 7 програми, одложен старт до 24 часа, overflow, A енергетска класа, индикатори за недостаток на сол и течност, опција за таблетки

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка