HOTPOINT ARISTON LSF 712 EU

HOTPOINT ARISTON LSF 712 EU

16.499,00 ден.   Спореди

HOTPOINT ARISTON LSF 712 EUHA, Нов Модел 2015, Машина за миење садови, Бела, 45цм, 10 комплети, 7 програми, одложен старт до 24 часа, overflow, A енергетска класа, индикатор за недостаток на сол


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 16.499,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HOTPOINT ARISTON LSF 712 EUHA, Нов Модел 2015, Машина за миење садови, Бела, 45цм, 10 комплети, 7 програми, одложен старт до 24 часа, overflow, A енергетска класа, индикатор за недостаток на сол

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка