HOTPOINT ARISTON LKF 710 X EU/HA.R

HOTPOINT ARISTON LKF 710 X EU/HA.R

21.999,00 ден.   Спореди

HOTPOINT ARISTON LKF 710 X EU/HA.R, Машина за миење садови, INOX, 60цм, 12 комплети, 7 програми, waterstop, одложен старт до 9 часа, A енергетска класа, индикатори за недостатоко на сол и течност, оп...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 21.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HOTPOINT ARISTON LKF 710 X EU/HA.R, Машина за миење садови, INOX, 60цм, 12 комплети, 7 програми, waterstop, одложен старт до 9 часа, A енергетска класа, индикатори за недостатоко на сол и течност, опција за таблетки, 85x60x60

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка