HOTPOINT-ARISTON LFB-5B019 (EU)

19.999,00 ден.   Спореди

МАШИНА ЗА САДОВИ КАПАЦИТЕТ 13 КОМПЛЕТА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ КЛАСА НА ПЕРЕЊЕ А КЛАСА НА СУШЕЊЕ А LED ИНДИКАТОРИ 6 ПРОГРАМИ 40 МИНУТНА БРЗА ПРОГРАМА НИВО НА ШУМ 49DB ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/60 Стандардна га...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 19.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МАШИНА ЗА САДОВИ КАПАЦИТЕТ 13 КОМПЛЕТА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ КЛАСА НА ПЕРЕЊЕ А КЛАСА НА СУШЕЊЕ А LED ИНДИКАТОРИ 6 ПРОГРАМИ 40 МИНУТНА БРЗА ПРОГРАМА НИВО НА ШУМ 49DB ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/60 Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка