HOTPOINT ARISTON KRO 642 TO B

HOTPOINT ARISTON KRO 642 TO B

16.999,00 ден.   Спореди

HOTPOINT ARISTON KRO 642 TO B, Вградна стаклокерамичка плотна, Црна, INOX рамка, сензорски команди, 4 грејни зони (1 тродупла и 1 овална), 9 нивоа на моќност, индикатори за топлина, тајмер, заштита од...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 16.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HOTPOINT ARISTON KRO 642 TO B, Вградна стаклокерамичка плотна, Црна, INOX рамка, сензорски команди, 4 грејни зони (1 тродупла и 1 овална), 9 нивоа на моќност, индикатори за топлина, тајмер, заштита од деца, 7100W, 52 x 4.8 x 59 цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка