HOTPOINT ARISTON KRC 631 T X

HOTPOINT ARISTON KRC 631 T X

15.999,00 ден.   Спореди

HOTPOINT ARISTON KRC 631 T X, Вградна стаклокерамичка плотна, Црна, INOX рамка, сензорски команди, 3 грејни зони (1 тродупла), 9 нивоа на моќност, индикатори за топлина, тајмер, 5900W, 50.4 x 4.8 x 57...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 15.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HOTPOINT ARISTON KRC 631 T X, Вградна стаклокерамичка плотна, Црна, INOX рамка, сензорски команди, 3 грејни зони (1 тродупла), 9 нивоа на моќност, индикатори за топлина, тајмер, 5900W, 50.4 x 4.8 x 57.4 цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка