HOTPOINT ARISTON KRA 640 X

HOTPOINT ARISTON KRA 640 X

12.799,00 ден.   Спореди

HOTPOINT ARISTON KRA 640 X, Вградна стаклокерамичка плотна, Црна боја, INOX рамка, сензорски команди, 4 грејни зони, 6700W, заштита за деца, индикатор за топлина, 57.4x4.8x50.4 цм


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 12.799,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HOTPOINT ARISTON KRA 640 X, Вградна стаклокерамичка плотна, Црна боја, INOX рамка, сензорски команди, 4 грејни зони, 6700W, заштита за деца, индикатор за топлина, 57.4x4.8x50.4 цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка