HOTPOINT ARISTON HE 60.T IX/HA

HOTPOINT ARISTON HE 60.T IX/HA

7.999,00 ден.   Спореди

HOTPOINT ARISTON HE 60.T IX/HA, Островски Аспиратор, INOX, 3 брзини, 430м3 капацитет, 2 филтри, 1 мотор, 47 децибели, 150мм отвор за воздух, Светло, Димензии 60x36x42 цм


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 7.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HOTPOINT ARISTON HE 60.T IX/HA, Островски Аспиратор, INOX, 3 брзини, 430м3 капацитет, 2 филтри, 1 мотор, 47 децибели, 150мм отвор за воздух, Светло, Димензии 60x36x42 цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка