HOTPOINT ARISTON FHR 540 (AN)/HA

HOTPOINT ARISTON FHR 540 (AN)/HA

16.990,00 ден.   Спореди

HOTPOINT ARISTON FHR 540 (AN)/HA S, Вградна фурна, Црна антрацит, Ретро дизајн, Механички команди - вртелешки златна боја, 5 програми, Мултифункциска Рерна 58 литри, Механички часовник со тајмер, Вент...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 16.990,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HOTPOINT ARISTON FHR 540 (AN)/HA S, Вградна фурна, Црна антрацит, Ретро дизајн, Механички команди - вртелешки златна боја, 5 програми, Мултифункциска Рерна 58 литри, Механички часовник со тајмер, Вентилатор, Енергетска класа А, Двојно стакло, Димензии 60x60x56 цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка