HOTPOINT ARISTON FH 538 (WH)/HA

HOTPOINT ARISTON FH 538 (WH)/HA

15.990,00 ден.   Спореди

HOTPOINT ARISTON FH 538 (WH)/HA, Вградна фурна, Бела, LED Дисплеј, Механички команди - вртелешки, 5 програми, Мултифункциска Рерна 58 литри, Електронски тајмер, Телескопски водилки, Вентилатор, Енерге...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 15.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HOTPOINT ARISTON FH 538 (WH)/HA, Вградна фурна, Бела, LED Дисплеј, Механички команди - вртелешки, 5 програми, Мултифункциска Рерна 58 литри, Електронски тајмер, Телескопски водилки, Вентилатор, Енергетска класа А, Двојно стакло, Димензии 60x60x56 цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка