HOTPOINT-ARISTON ECOT-7F129

22.999,00 ден.   Спореди

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ КАПАЦИТЕТ 7КГ ВРТЕЖИ 1200 ЕНЕРГЕТЦКА КЛАСА А ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/40/60 Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 22.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ КАПАЦИТЕТ 7КГ ВРТЕЖИ 1200 ЕНЕРГЕТЦКА КЛАСА А ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/40/60 Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка