HOTPOINT ARISTON EBYH 18242 F

HOTPOINT ARISTON EBYH 18242 F

23.999,00 ден.   Спореди

HOTPOINT ARISTON EBYH 18242 F, Фрижидер со долна комора со рачки, Црн, LED Дисплеј, NO FROST, 300л нето, 212л фрижидерски дел, 88л замрзнувач, Електронска контрола, High definition cooling, 44 дециБел...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 23.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HOTPOINT ARISTON EBYH 18242 F, Фрижидер со долна комора со рачки, Црн, LED Дисплеј, NO FROST, 300л нето, 212л фрижидерски дел, 88л замрзнувач, Електронска контрола, High definition cooling, 44 дециБели, Multiflow систем, ECOTECH, антибактериска заштита, hygiene control, holiday program, Super cool, Super freeze, А+ енергетска класа, фиоки за зеленчук, 11 часа конзервација после пад на струја, Димензии: 187x60x65.5 цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка