HOTPOINT ARISTON EBMH 18210

HOTPOINT ARISTON EBMH 18210

19.999,00 ден.   Спореди

HOTPOINT ARISTON EBMH 18210, Фрижидер со долна комора EVOLUTION со рачки, Бел, 303л, 213л фрижидерски дел, 90л замрзнувач, holiday program, антибактериска заштита, hygiene control, А+ енергетска класа...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 19.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HOTPOINT ARISTON EBMH 18210, Фрижидер со долна комора EVOLUTION со рачки, Бел, 303л, 213л фрижидерски дел, 90л замрзнувач, holiday program, антибактериска заштита, hygiene control, А+ енергетска класа, автоматско одмрзнување, 2 фиоки за зеленчук, 19 часа конзервација после пад на струја, Димензии: 187x60x65,5 цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка