Hotpoint ARISTON EBM 18220 V

18.999,00 ден.   Спореди

HOTPOINT ARISTON EBM 18220 F, Фрижидер со долна комора EVOLUTION, ИНОКС, NO FROST, 300л, 212л фрижидерски дел, 88л замрзнувач, holiday program, антибактериска заштита, hygiene control, А+ енергетска к...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 18.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HOTPOINT ARISTON EBM 18220 F, Фрижидер со долна комора EVOLUTION, ИНОКС, NO FROST, 300л, 212л фрижидерски дел, 88л замрзнувач, holiday program, антибактериска заштита, hygiene control, А+ енергетска класа, 2 фиоки за зеленчук, 13 часа конзервација после пад на струја, 187x60x65,5цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи