HOTPOINT ARISTON E4D AA X C

HOTPOINT ARISTON E4D AA X C

44.499,00 ден.   Спореди

HOTPOINT ARISTON E4D AA X C, Фрижидер со долна комора, INOX, 70цм ширина, NO FROST, 400л нето, 292л фрижидерски дел, 110л замрзнувач, 4 врати, Електронска контрола, Multiflow систем, 42 дециБели, анти...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 44.499,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HOTPOINT ARISTON E4D AA X C, Фрижидер со долна комора, INOX, 70цм ширина, NO FROST, 400л нето, 292л фрижидерски дел, 110л замрзнувач, 4 врати, Електронска контрола, Multiflow систем, 42 дециБели, антибактериска заштита, hygiene control, holiday program, Super cool, Super freeze, Chiller, А+ енергетска класа, фиоки за зеленчук, 19 часа конзервација после пад на струја, Димензии: 196x70x74 цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка