HOTPOINT ARISTON CE 6VM3 (X) R/HA

HOTPOINT ARISTON CE 6VM3 (X) R/HA

21.999,00 ден.   Спореди

HOTPOINT ARISTON CE6VM3 (X) R /HA S, Електричен стаклокерамички шпорет, INOX, 4 зони на готвење, 60цм, мултифункциска рерна со 5 функции 56л, тајмер, Б енергетска класа, двојно стакло на вратата, инди...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 21.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HOTPOINT ARISTON CE6VM3 (X) R /HA S, Електричен стаклокерамички шпорет, INOX, 4 зони на готвење, 60цм, мултифункциска рерна со 5 функции 56л, тајмер, Б енергетска класа, двојно стакло на вратата, индикатор за преостаната топлина

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка