Hot chocolate масажа 60 мин.

1.800,00 ден.   Спореди

Масажа со топло чоколадо, во времетраење од 60 минути. Повелете, посетете не во нашиот нов салон Афродита С кој се наоѓа на локација: Булевар: Јане Сандански 113a 1/3 Населба: Аеродром (после Бисер до...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Резервирај ме http://rezervirajme.com/ Детали 1.800,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Масажа со топло чоколадо, во времетраење од 60 минути. Повелете, посетете не во нашиот нов салон Афродита С кој се наоѓа на локација: Булевар: Јане Сандански 113a 1/3 Населба: Аеродром (после Бисер до Веро) Изберет си го посакуваниот термин и дозволете ни нам да се погрижиме за вашата резервација.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка