HONEYWELL CZ-2104E метална греалка

6.962,00 ден.   Спореди

Метална греалка со 2500 W излез. Поради цврстиот дизајн погодна е за гаражи, подруми или работилници. Голема основа со гумена подлога против лизгање, патентирана заштита за деца и потпора за потпирање...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 6.962,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Метална греалка со 2500 W излез. Поради цврстиот дизајн погодна е за гаражи, подруми или работилници. Голема основа со гумена подлога против лизгање, патентирана заштита за деца и потпора за потпирање и ограничувач на температура обезбедуваат сигурна употреба.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка