Homexpert Honeywell HR25 Радиаторски Термостат

3.540,00 ден.   Спореди

Прилагодете ја саканата временски контролирана собна температура. Можете да го поставите програмирањето за поединечни денови или за повеќе денови, со до 6 прилагодливи опции дневно. Се разбира може да...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.540,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Прилагодете ја саканата временски контролирана собна температура. Можете да го поставите програмирањето за поединечни денови или за повеќе денови, со до 6 прилагодливи опции дневно. Се разбира може да се промени програмата во било кое време со активирање на ""Rondostat"" копчето. Термостатот е едноставен за инсталирање и ракување, како и со едноставно монтирање врз постоечкиот вентил, без отворање на грејното тело. Погоден за Heimeier and Danfoss RA-, RAV-, RAVL радијаторски вентили. Дополнителни вентилски адаптери за други радијатори се нудат одделно.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка