HOME EASY ЛАМПА СО ПРИЕМНИК И ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ

3.540,00 ден.   Спореди

Безжична пластична надворешна светилка со 1 канален далечински управувач. Home Easy светилките за подрум и надворешна средина можат да се спарат со сите предаватели на Home Easy серијата. Можете да ги...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.540,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Безжична пластична надворешна светилка со 1 канален далечински управувач. Home Easy светилките за подрум и надворешна средина можат да се спарат со сите предаватели на Home Easy серијата. Можете да ги управувате преку далечински управувач или со компатибилен предавател, како на пример, ѕиден прекинувач (каталошки број: 64 66 81) или со детектор на движење со временско прилагодување (каталошки број: 64 65 18).

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка