HOME EASY ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ СО ЕКРАН НА ДОПИР

7.965,00 ден.   Спореди

Повеќенаменски далечински управувач со екран на допир, тајмер и IR. The Home Easy далечинскиoт управувач со екран на допир можe да ja контролира целата куќа удобно и безжично. Придружниот далечински у...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 7.965,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Повеќенаменски далечински управувач со екран на допир, тајмер и IR. The Home Easy далечинскиoт управувач со екран на допир можe да ja контролира целата куќа удобно и безжично. Придружниот далечински управувач има опсег до 50 метри.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка