Home Cinema Samsung HT-E350 DVD 5.1 330W-RMS

8.913,00 ден.   Спореди

Home Cinema Samsung HT-E350 DVD 5.1 330W-RMS. HT-E350 Home Theater System FEATURES • 5.1 channel, 330 watts • DVD Home Theater • Video upscaling • Anynet+™ • Audio Return Channel • User EQ • Crystal A...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 8.913,00 ден.

пред 5 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 8.990,00 ден.

пред 4 години

Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 9.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Home Cinema Samsung HT-E350 DVD 5.1 330W-RMS. HT-E350 Home Theater System FEATURES • 5.1 channel, 330 watts • DVD Home Theater • Video upscaling • Anynet+™ • Audio Return Channel • User EQ • Crystal Amp Plus • FM Player Playable disc type • DVD, DVD±R, DVD±RW, CD-DA, CD-R, CD-RW video format • Avid, JPEG, WMV (1/2/3/7) Audio format • MP3, WMA, Dolby® Digital, Dolby® Pro Logic II, DTS™ connections • HDMI® output • 1 audio input • Composite output NETDIMENSIONS (WxHxD) Dimensions: 16.9" x 2.2" x 9.8" Weight: 4.4 lbs
Гаранција: 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка