HKC Power Supply 450w, 24pin, SATA PCI-E, Silence, 12cm fan

1.741,00 ден.   Спореди

HKC Power Supply 450w, 24pin, SATA PCI-E, Silence, 12cm fan


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.741,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HKC Power Supply 450w, 24pin, SATA PCI-E, Silence, 12cm fan

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка