Hitachi Maxell Maxtab H10 9.7" capacitive display 1024x768 4:3, Android 4.1, Dual core CPU Cortex A9 1.5 GHz, 1GB RAM, 4GB internal storage, Dual camera (1.3MP front, 5MP back), 3G dongle compatible, HDMI, Micro SD slot, Aluminum housing with stream

4.956,00 ден.   Спореди

8 Inch Tablet Hitachi Maxell Maxtab H10 9.7" capacitive display 1024x768 4:3, Android 4.1, Dual core CPU Cortex A9 1.5 GHz, 1GB RAM, 4GB internal storage, Dual camera (1.3MP front, 5MP back), 3G dong...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 4.956,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


8 Inch Tablet Hitachi Maxell Maxtab H10 9.7" capacitive display 1024x768 4:3, Android 4.1, Dual core CPU Cortex A9 1.5 GHz, 1GB RAM, 4GB internal storage, Dual camera (1.3MP front, 5MP back), 3G dongle compatible, HDMI, Micro SD slot, Aluminum housing with stream

Рам капацитет 1 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи