Hitachi Maxell Maxtab C7 7.0" capacitive display 800x480, Android 4.0, 4GB storage integrated, 16:9, Wireless, integrated camera, SD card slot, HDMI, micro USB, speaker/headphone/line out jack, headphones included, 512MB RAM, ARM Cortex-A8 CPU 1200MH

2.279,00 ден.   Спореди

Hitachi Maxell Maxtab C7 7.0" capacitive display 800x480, Android 4.0, 4GB storage integrated, 16:9, Wireless, integrated camera, SD card slot, HDMI, micro USB, speaker/headphone/line out jack, headph...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.279,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Hitachi Maxell Maxtab C7 7.0" capacitive display 800x480, Android 4.0, 4GB storage integrated, 16:9, Wireless, integrated camera, SD card slot, HDMI, micro USB, speaker/headphone/line out jack, headphones included, 512MB RAM, ARM Cortex-A8 CPU 1200MHz, 3000mAh battery allows 22h stand by time

Рам капацитет 512 MB
Дијагонала 7" Inches
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 5 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

Good day! This post could not be written any better! Reading this post reminds me of my good old room mate! He always kept chanittg about this. I will forward this post to him. Pretty sure he will have a good read. Thanks for sharing!