HIT

11.490,00 ден.   Спореди


Шестоаголна каминска печка (камин), по европски сертификати и пристапна цена;
димензии на печката (ВхШхД): 850х500х400mm;
димензии на ложиште (ВхШхД): 270х280х300mm;
-топлотна...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 11.490,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Шестоаголна каминска печка (камин), по европски сертификати и пристапна цена;
димензии на печката (ВхШхД): 850х500х400mm;
димензии на ложиште (ВхШхД): 270х280х300mm;
-топлотна моќност на дрва 11 (KW);
-топлотна моќност на јаглен: 13 (KW);
централен одводо на чадот со пречник 120mm;
-степен на искористување, со дрва 82%;
-степен на искористување, со јаглен 83%;
тежина на производот: 60 kg;
препорачани горива: дрво и јаглен
достапни бои: црна, црвена, крем.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи