Hikvision Turbo HD DS-2CE16D1T-IR 2 Megapixel IR Bullet Camera

3.073,00 ден.   Спореди

Hikvision Turbo HD DS-2CE16D1T-IR 2 Megapixel IR Bullet Camera. 2 Megapixel high-performance CMOS Turbo HD output, up to 1080P resolution Up to 20m IR distance IP66 weatherproof OSD menu controlled vi...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 3.073,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Hikvision Turbo HD DS-2CE16D1T-IR 2 Megapixel IR Bullet Camera. 2 Megapixel high-performance CMOS Turbo HD output, up to 1080P resolution Up to 20m IR distance IP66 weatherproof OSD menu controlled via UTC

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка