Hikvision DS-2CE15C2P-IR 3.6 mm 720TVL CCTV Bullet Camera - White

1.990,00 ден.   Спореди

Hikvision DS-2CE15C2P-IR 3.6 mm 720TVL CCTV Bullet Camera - White. 1/3" Picadis 720 TVL Horizontal Resolution True Day/Night 3.6mm Fixed Lens 20m IR Distance. IP66 Weatherproof


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 1.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Hikvision DS-2CE15C2P-IR 3.6 mm 720TVL CCTV Bullet Camera - White. 1/3" Picadis 720 TVL Horizontal Resolution True Day/Night 3.6mm Fixed Lens 20m IR Distance. IP66 Weatherproof

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка