Hikvision DS-2CD2012-I, Megapixel IP Camera Day / Night

13.900,00 ден.   Спореди

DS-2CD2012-I, Megapixel IP Camera Day / Night with IR LEDs with a range up to 30 m; 1.3 megapixel (1280x960 @ 25 fps / sec;HD 720p @ 25 fps / sec); 1/3'' Progressive Scan CMOS sensor; light sensitivit...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 13.900,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DS-2CD2012-I, Megapixel IP Camera Day / Night with IR LEDs with a range up to 30 m; 1.3 megapixel (1280x960 @ 25 fps / sec;HD 720p @ 25 fps / sec); 1/3'' Progressive Scan CMOS sensor; light sensitivity 0.01 Lux, 0.0 lux with IR ON; Lens 4mm; mechanical IR filter; H.264/MJPEG dual stream compression by regulating bandwidth; foreign installation (IP66), 12Vdc/PoE/

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка