HIKVISION 8CH DVR DS-7208HVI-ST/SN

14.490,00 ден.   Спореди

8-канален дигитален видеорекордер/сервер со дисплеј во реално време при\r\n4CIF, компресија H.264, вкупна брзина на снимање 64 к/с при 4CIF\r\n(704×576)/2CIF, USB2.0 порт за архивирање на USB меморија...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 14.490,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


8-канален дигитален видеорекордер/сервер со дисплеј во реално време при\r\n4CIF, компресија H.264, вкупна брзина на снимање 64 к/с при 4CIF\r\n(704×576)/2CIF, USB2.0 порт за архивирање на USB меморија/HDD/DVDRW,\r\n1хSATA HDD, 1 аудио влеза/1 аудио излез, 1x BNC +1xVGA излези за\r\nмонитори до 1024×768/60Hz, RS-485 за управување на PTZ камери, два\r\nнезависни видео потока - DUAL STREAM, регулирање на мрежен проток за\r\nсекој канал, набљудување преку мобилен телефон, CMS софтвер,\r\nуправување со глувче и далечински управувач, истовремено прегледување на\r\n8 камери,\r\n4 алармни влезови и 1 алармен излез, без HDD

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка