HIKVISION 8CH DS-7208HGHI-E1 8

8.990,00 ден.   Спореди

HIKVISION 8CH DS-7208HGHI-E1 TURBO HD 8 Turbo HD/Analog self-adaptive interfaces input, 8-ch video&1-ch audio input, 1 SATA interface, 1280×720P: 25(P)/30(N) fps/ch, 260 1U case


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 8.990,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


HIKVISION 8CH DS-7208HGHI-E1 TURBO HD 8 Turbo HD/Analog self-adaptive interfaces input, 8-ch video&1-ch audio input, 1 SATA interface, 1280×720P: 25(P)/30(N) fps/ch, 260 1U case

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка