HIKVISION 4CH DVR DS-7204HVI-SТ/SN

7.990,00 ден.   Спореди

4-канален дигитален видеорекордер со дисплеј во реално време при 4CIF, компресија H.264, брзина на снимање: вкупно 100к/с, за секој канал по 25к/с@CIF/QCIF, 12к/с@4CIF/2CIF, 2x USB2.0 порти за архивир...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 7.990,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


4-канален дигитален видеорекордер со дисплеј во реално време при 4CIF, компресија H.264, брзина на снимање: вкупно 100к/с, за секој канал по 25к/с@CIF/QCIF, 12к/с@4CIF/2CIF, 2x USB2.0 порти за архивирање на USB меморија/HDD/DVD-RW, 1хSATA HDD, 1 аудио влеза и 1 излез, 1x BNC + 1x VGA излези за монитори 1024x768, RS-485 за управување на PTZ камери, два независни видео потоци - DUAL STREAM, регулирање на мрежниот проток за секој канал, набљудување преку мобилен телефон, CMS софтвер, управување со глувче и далечински управувач, истовремено прегледување на 4 камери, без HDD

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка