High performance thermal compound  kit SP455, Grease, Cleanser fluid and spreaderApplicable to micro processors (CPU) and graphic processors (GPU)

High performance thermal compound kit SP455, Grease, Cleanser fluid and spreaderApplicable to micro processors (CPU) and graphic processors (GPU)

299,00 ден.   Спореди

High performance thermal compound kit SP455, Grease, Cleanser fluid and spreaderApplicable to micro processors (CPU) and graphic processors (GPU)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 299,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


High performance thermal compound kit SP455, Grease, Cleanser fluid and spreaderApplicable to micro processors (CPU) and graphic processors (GPU)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка