Hewlett Packard ProBook 4530s LJ518UT - Intel Huron River i3 2330M (2.1GHz/3M

Hewlett Packard ProBook 4530s LJ518UT - Intel Huron River i3 2330M (2.1GHz/3M

25.990,00 ден.   Спореди

Hewlett Packard ProBook 4530s LJ518UT - Intel Huron River i3 2330M (2.1GHz/3M, TurboBoost) CPU, Intel HD Graphics 3000 Dynamic Video Memory Technology 5.0 VGA, 4096 MB-1333MHz DDR3 RAM, 500GB 5400rpm ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 25.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Hewlett Packard ProBook 4530s LJ518UT - Intel Huron River i3 2330M (2.1GHz/3M, TurboBoost) CPU, Intel HD Graphics 3000 Dynamic Video Memory Technology 5.0 VGA, 4096 MB-1333MHz DDR3 RAM, 500GB 5400rpm HDD, DVD-RW Light Scribe FX ODD, GB Lan, W-Lan 802.11bgn, Bluetooth 3.0 HS, 2MP WEB Camera, HDMI, eSATA, 6-cell lithium ion Battery, Windows 7 Home Premium, 15.6" LED HD BrightView LCD

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка