Hewlett Packard ProBook 4520s XX759EA - Intel® P4600 (2.00 GHz / 2MB Cache)

Hewlett Packard ProBook 4520s XX759EA - Intel® P4600 (2.00 GHz / 2MB Cache)

16.990,00 ден.   Спореди

Hewlett Packard ProBook 4520s XX759EA - Intel® P4600 (2.00 GHz / 2MB Cache), Intel® HD Graphics VGA, 2048 MB-1333MHz DDR3 RAM, 250GB 5400rpm HDD, DVD-RW Light Scribe FX ODD, 56k Modem, GB Lan, W-Lan 8...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 16.990,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Hewlett Packard ProBook 4520s XX759EA - Intel® P4600 (2.00 GHz / 2MB Cache), Intel® HD Graphics VGA, 2048 MB-1333MHz DDR3 RAM, 250GB 5400rpm HDD, DVD-RW Light Scribe FX ODD, 56k Modem, GB Lan, W-Lan 802.11bgn, Bluetooth 2.0+, 2MP WEB Camera, HDMI, eSATA, 6cell battery, 15.6" LED HD BrightView LCD, HP Carrying Case

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи