Hewlett Packard OfficeJet 6500А (CN555A) Multifunctional InkJet Printer

Hewlett Packard OfficeJet 6500А (CN555A) Multifunctional InkJet Printer

5.990,00 ден.   Спореди

Hewlett Packard OfficeJet 6500А (CN555A) Multifunctional InkJet Printer, Scanner, Copier, ADF, Fax 33.600kbps, 32ppm, Resolution 4800 x 1200 dpi, Memory 64MB, 250 sheets input tray, Scaner Up to 1200 ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Hewlett Packard OfficeJet 6500А (CN555A) Multifunctional InkJet Printer, Scanner, Copier, ADF, Fax 33.600kbps, 32ppm, Resolution 4800 x 1200 dpi, Memory 64MB, 250 sheets input tray, Scaner Up to 1200 dpi, Copier Up to 1200 optimized dpi (from 600 dpi input), USB, Network

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка