Hewlett Packard Notebook Adapter 120W, 19V, 6.5A, PIN Size: 7.4 x 5.0 black with pin inside with Notebook Power Cable, 3 pins, black, 1.8m, EU plug

1.982,00 ден.   Спореди

Адаптери за струја за преносни компјутери Hewlett Packard Notebook Adapter 120W, 19V, 6.5A, PIN Size: 7.4 x 5.0 black with pin inside with Notebook Power Cable, 3 pins, black, 1.8m, EU plug


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.982,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Адаптери за струја за преносни компјутери Hewlett Packard Notebook Adapter 120W, 19V, 6.5A, PIN Size: 7.4 x 5.0 black with pin inside with Notebook Power Cable, 3 pins, black, 1.8m, EU plug

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка