Hewlett Packard LaserJet Pro M1536dnf (CE538A) Multifunctional Mono Laser Printer

Hewlett Packard LaserJet Pro M1536dnf (CE538A) Multifunctional Mono Laser Printer

12.290,00 ден.   Спореди

Hewlett Packard LaserJet Pro M1536dnf (CE538A) Multifunctional Mono Laser Printer, Printer, Scaner, Copier, Fax 33.600kbps, ADF, Network, Duplex, 25ppm, Resolution 600 x 600 dpi, 250-sheets input tray...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 12.290,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Hewlett Packard LaserJet Pro M1536dnf (CE538A) Multifunctional Mono Laser Printer, Printer, Scaner, Copier, Fax 33.600kbps, ADF, Network, Duplex, 25ppm, Resolution 600 x 600 dpi, 250-sheets input tray, 1-sheet priority tray, 35-sheet ADF

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка