Hewlett Packard DeskJet 1050 (CH346B) Multifunctional InkJet Printer

Hewlett Packard DeskJet 1050 (CH346B) Multifunctional InkJet Printer

1.990,00 ден.   Спореди

Hewlett Packard DeskJet 1050 (CH346B) Multifunctional InkJet Printer, Scanner, Copier, Localised, 32ppm, Resolution 4800 x 1200 dpi, Memory Integrated, 60 sheets input tray, Scaner Up to 1200 dpi, Cop...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Hewlett Packard DeskJet 1050 (CH346B) Multifunctional InkJet Printer, Scanner, Copier, Localised, 32ppm, Resolution 4800 x 1200 dpi, Memory Integrated, 60 sheets input tray, Scaner Up to 1200 dpi, Copier Up to 600 optimized dpi (from 300 dpi input), USB

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка