Hewlett Packard A1E47EA (w/XB-0115PC Carry Bag) Compaq 635 - AMD Dual-Core E-300 APU with Radeon HD 6310 Graphics (1.3 GHz

Hewlett Packard A1E47EA (w/XB-0115PC Carry Bag) Compaq 635 - AMD Dual-Core E-300 APU with Radeon HD 6310 Graphics (1.3 GHz

16.999,00 ден.   Спореди

Hewlett Packard A1E47EA (w/XB-0115PC Carry Bag) Compaq 635 - AMD Dual-Core E-300 APU with Radeon HD 6310 Graphics (1.3 GHz, 1 MB L2 cache) CPU, Radeon™ HD 6310 Discrete-Class Graphics VGA, 2048MB-1333...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 16.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Hewlett Packard A1E47EA (w/XB-0115PC Carry Bag) Compaq 635 - AMD Dual-Core E-300 APU with Radeon HD 6310 Graphics (1.3 GHz, 1 MB L2 cache) CPU, Radeon™ HD 6310 Discrete-Class Graphics VGA, 2048MB-1333MHz DDR3 RAM, 320GB 5400rpm HDD, 720p HD Webcamera, DVD+/-RW SuperMulti DL ODD, Atheros 802.11b/g/n, Bluetooth 3.0 Combo, 6-cell lithium ion Battery, 3 USB 2.0; 1 VGA; 1 HDMI; 1 stereo microphone in; 1 stereo headphone/line-out; 1 RJ-45; 1 AC power 1 SD/MMC, High Definition Audio support, Integrated microphone, Integrated stereo speaker, Headphone/line out, Microphone in, Spill-resistant keyboard, AMD RS880M, SUSE Linux, HP Carrying Case, XB-0115PC Carry Bag, 15.6" HD AntiGlare LED (1366x768)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка