Hewlett Packard A1D77EA/4GB Compaq 630

Hewlett Packard A1D77EA/4GB Compaq 630

22.999,00 ден.   Спореди

Hewlett Packard A1D77EA/4GB Compaq 630, Intel Core i3-370M (2.40GHz, 3MB Cache), Integrated Intel® HD Graphics, 4096MB-1333MHz DDR3 RAM, 320GB 5400rpm HDD, 720p HD Webcamera, DVD+/-RW SuperMulti DL O...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 22.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Hewlett Packard A1D77EA/4GB Compaq 630, Intel Core i3-370M (2.40GHz, 3MB Cache), Integrated Intel® HD Graphics, 4096MB-1333MHz DDR3 RAM, 320GB 5400rpm HDD, 720p HD Webcamera, DVD+/-RW SuperMulti DL ODD, Atheros 802.11b/g/n, Bluetooth 3.0 Combo, 3 USB 2.0; 1 VGA; 1 HDMI; 1 stereo microphone in; 1 stereo headphone/line-out; 1 RJ-45; 1 AC power 1 SD/MMC, High Definition Audio support, Integrated microphone, Integrated stereo speaker, Headphone/line out, Microphone in, HP Carrying Case, 15.6" LED-backlit HD anti-glare (1366x768)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи