HERZ Адаптер од месинг

HERZ Адаптер од месинг

767,00 ден.   Спореди

Вентил адаптер за лавабо погодно за HERZ. Навој M 28.5 mm x 1.5, направено од месинг.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 767,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Вентил адаптер за лавабо погодно за HERZ. Навој M 28.5 mm x 1.5, направено од месинг.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка