Henkell Trocken 1

4.040,00 ден.   Спореди

Производител: Henkell & Co
Шифра на производ: 671
UPC: 4003310160101
Волумен [ml] : 3000
Берба : 2008
ALC [%/vol] : 12,5
Потекло : Германија
Категорија : ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 4.040,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Henkell & Co
Шифра на производ: 671
UPC: 4003310160101
Волумен [ml] : 3000
Берба : 2008
ALC [%/vol] : 12,5
Потекло : Германија
Категорија : Шардоне, Пинот Ноар

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи